Prawidłowa aktywność sportowa

  • Brak komentarzy

Prawidłowa aktywność sportowaW zasadzie, kobiety w ciąży powinny trzymać się z dala od fizycznego przepięcia w czasie ciąży. Dlatego niezwykle ważne jest, aby bardzo poważnie odnosić się do pierwotnych transakcji organizmu, pokazując, że tak naprawdę to bardzo ciężko. Kiedy powietrze się kończy, aby zrobić wdech lub regularność rytmu w rzeczywistości ponad 140 uderzeń na minutę, co w rzeczywistości czas, aby odpocząć lub nawet zatrzymać trening.

Kobiety z ciążą ryzyka powinny być w rzeczywistości szczególnie uważać – jak zwiększone ryzyko poronienia, wcześniej istniejące zaburzenia lub problemy zdrowotne w czasie ciąży. Absolutny najlepszy kontakt twój lekarz kierujący lub twój medycznego, czy tak samo, jak w jakim typie mogą być natarczywi.
Który faktycznie dość aktywny, musi odnosić się także do relaksacyjnym отдыхам. Techniki rekreacji pokazane w kilku prenatal lekcjach dla przyszłych pań, niezbędnych do uprawiania jogi lub Qi Gong.

Takie ćwiczenia mogą łatwo pomóc rozładować napięcie, a także odnaleźć wewnętrzny spokój. Który nauczył, może wykorzystać je wszystkie w trakcie porodu, aby odpocząć między rodzajami i przyciągnąć zupełnie nową wytrzymałość.
W czasie ciąży szczególnie nadaje się średnia wytrzymałość dodatek do małych wzmacniającym, a także uniwersalne ćwiczenia (siłownia). Spacery, długie spacery, a także bardzo lekkie wędrówki poprawić źródło tlenu, a także poprawić krążenie krwi. W rzeczywistości zaleca się aerobik pływanie i wody. Delikatne ćwiczenia w wodzie są same w sobie wystarczająco dużo wyczekująco czują się komfortowo, dzięki temu, że system organizmu praktycznie wyeliminowane kosztem transportu lotniczego. Napięcie wody prowadzi do słabej terapii masażu, jak również.
Rzeczywiście wątpliwa nadaje się do ciężkich monitorów z kieszeniami. Przeciwko Tai chi, Qi gong, jogi lub pilates nic nie ma podobnie, gdy robisz gdy o pomoc. Jest to konieczne, aby przejść czy indywidualne ćwiczenia w czasie ciąży może być problemem razem z trenerem lub nawet trenera.

Zbyt niebezpieczne dla mamy i nastolatka

Jogging zagrożone w czasie ciąży, ale na pewno nie mały, wibracje związane jeszcze wiszą już mocno nadwyrężoną plecy, miednicowego podłogi, biodra oraz kolana do dużych ton. W wyniku zagrożenia awarii systemu wbudowane jazda na rolkach, a także konia przy użyciu nie polecają.
Nurkowanie, szybkie okrągłe sportowe, takie jak squash, a także piesze wędrówki, a także pobyt na wysokości od 2000 do 2500 metrów, snowboard i, naturalnie, wszelkie intensywne ćwiczenia fizyczne dla марафонской wyścigu faktycznie są zabronione w czasie ciąży.
Do swojego prywatnego systemu imprez sportowych w macierzyństwie można zadać online pytania grupie roboczej „Sport i macierzyństwo” niemieckiego Uniwersytetu imprez sportowych w Fragrance. Online-pociągi grupy roboczej wzywają za darmo. E-mail: schwangerschaft (at) dshs-koeln. de. Sugestie, nie wahaj się porozmawiać ze swoim ginekologiem lub ginekologiem.

Waga i wzrost masy ciała.Waga i wzrost masy ciała.

Lady zwiększa się podczas normalnej ciąży w granicach od 10 do 16 kilogramów. Zazwyczaj jest resetuje dodany waga po porodzie stopniowo jeszcze raz.
Przyrost masy ciała w ciąży.

Wyczekująca kobieta podnosi normalnie tylko nieznacznie w 1 pierwsze 3 miesiące. Kobiety z mocno Швангершафтсербречен mogą łatwo usunąć nawet lekko. W tej fazie rozwoju, zarodek ma waga mniej niż 100 gramów. Tylko ze 2-gi trzecie ciąży spodziewany jest wzrost solidnego ciężaru.
Dodatkowy ciężar ciała matki wraca, oczywiście, nie tylko mały, ale i na łożysko, że wody płodowe macicy, rozszerzenie klatki piersiowej, zwiększenie ilości przepływu krwi w dodatku do wody, a także lojalność tkanki tłuszczowej. Kobieta normalnej wagi w macierzyństwie, zwykle między 10 a 16 kilo, faktycznie wzrasta.
Brak lęku z ciężarem ciała.

Te poświadczenie tylko kierunku. Expectant dziewczyny, mniej lub bardziej poprawa musi zrobić normalnie panikę, a także nie jest zły sumienia. Ciężar ciała reguluje wewnątrz platformy od zainteresowania właściwie przeprowadzić dla medycznych powodów: wraz z innymi atrybutami ciężar ciała fizycznego istotne Uwagi mogły być właściwie przygotowują czy to matka, a także dziecko.
Znaczne odchylenia mogą być wskaźnikiem od możliwych problemów: więc znacznie dłuższy zastój w wadze lub niewielki wzrost masy ciała może wskazywać na stan matki, zdrowia i żywienia z braku lub opóźnienia wzrostu u dziecka. Główną przyczyną wzrostu masy ciała o więcej niż 20 kilogramów w rzeczywistości przede wszystkim nieprawidłowe lub nawet ekstremalnej diety. A także szybki wzrost masy ciała (około 1 kg na tydzień) może na problemy zdrowotne, w tym, na przykład, stan przedrzucawkowy lub cukrzycy ciążowej.

Rodzic lub nawet niewymiarowe, a także powikłania z zasilaniem.

Dysku śledzenia lub nawet niedożywienia przed tym, jak macierzyństwo może spowodować, że w rzeczywistości najczęściej dotyczy problemów w ciągu 9 miesięcy. Tym nie mniej, plany diety faktycznie zazwyczaj nie zaleca się w czasie ciąży. Jako alternatywa, to rzeczywiście zrównoważony dietand otrzymywać normalne ćwiczenia.

Waga wynika dziewczyny zmienia się znacznie od typowej masy ciała (BMI 18,5 do 25), zarządzanie medycznego lub nawet lekarz kontroli w rzeczywistości może być bardziej intensywnie sprawdzić jej ciąża tak samo, jak mocno zaleca się dodatkowe kontrole wagi.

Problem zasilania mogą mieć wpływ na zdrowy rozwój dziecka. Dlatego kobiety z takimi problemami, jak anoreksja, bulimia lub spożywania uzależnienia, należy użyć macierzyństwo jako okazję porozmawiać ze swoim lekarzem lub nawet z ich pracownikiem służby zdrowia szczerze. Inni eksperci, takie jak terapeuci, psychologowie, a także specjaliści w dziedzinie zdrowia i żywienia, a także profesjonaliści mogą pomóc. To ma kluczowe znaczenie dla rozwiązania problemu zasilania w obecnie energiczny – w swojej własnej pasji, a także dlatego, że mało.

Spa, łazienka, tak samo jak Słońce.Spa, łazienka, tak samo jak Słońce.

To, że woli się trochę pocić, nie trzeba unikać w szpitalu. Twoje ciało na pewno będzie sygnalizować w końcu, jeśli otrzyma ono nadmierne. Trzeba wystrzegać się opalać.
Co może dopuścić do sauny efektywnie, może łatwo cieszyć się tym w czasie ciąży. Przyszłym paniom należy się upewnić, podczas krążenia, w związku z tym, że on jeszcze bardziej obciążony, niż zwykle, w wyniku zmian hormonalnych i masy nadchodzącego ciała. Zwłaszcza, jeśli tylko regularnie odwiedzają sauny i ciepło nie jest używany, faktycznie lepiej siedzieć na dolnych ławkach, gdzie w rzeczywistości, oczywiście, nie jest tak ciepło. Sauny, jak zwykle, oprócz 90 °- spa, mają również pokoje z temperaturą od pięćdziesięciu do 60 stopni, które lepiej nadają się dla kobiet w ciąży.

About Author

0 Comment

SUBMIT COMMENT HERE

:*
:*